Vánoční trhy v Karlových Varech budou od 5. prosince

Letošní Vánoční trhy se v Karlových Varech uskuteční, jen v posunutém termínu. Za zpřísněných hygienických podmínek budou zahájeny v sobotu 5. prosince. Hlavní část trhů bude opět umístěna na Mlýnské kolonádě, a to do 27. prosince. Další stánky budou na začátku pěší zóny, na prostranství před hotelem Thermal.

Trhy nabídnou adventní sortiment, například vánoční ozdoby, řemeslné výrobky, nebo občerstvení – to ale pouze s sebou. V místě pořádání trhu nebude konzumace povolena. Stánky budou rozmístěné ve větších rozestupech než v minulém roce, a to minimálně 4 metry od sebe.

Vánoční vláček bude na trase Tržnice – Lázně III. – Divadelní náměstí – Hlavní pošta vozit cestující do 27. prosince, a to každý víkend a svátek s výjimkou Štědrého dne. Pro každého aktivního uživatele mobilní aplikace MOJE DPKV je jízdné zdarma. Jízdné bez aplikace činí 20 korun za osobu starší 15 let. Délka okruhu je 28 minut, soba vagónky soupravy jsou vyhřívané.

Žádáme návštěvníky trhů o dodržování vládních nařízení, je zapotřebí respektovat přísná hygienická pravidla, rozestupy mezi návštěvníky, nošení roušek v místě konání trhu apod.

Letošní vánoční trhy proběhnou z důvodu vládních opatření bez doprovodného programu.

Aktuální informace na oficiálním webu www.vanocnivary.cz.