Náplavka Ohře

Nový volnočasový areál Náplavka Ohře: Interaktivní zábava pro všechny v Karlových Varech.

Karlovy Vary obohatily své rekreační možnosti o nový, pestrý volnočasový areál - Náplavku Ohře. Tento hravý areál, který se táhne podél jednokilometrového pásu břehu Ohře mezi Chebským mostem a Plynárenskou lávkou, je nyní otevřený a volně přístupný po celý rok.

Areál Náplavka Ohře, který nahradil dříve zarostlý břeh řeky, nabízí bohatý výběr atrakcí a aktivit pro návštěvníky všech věkových skupin a schopností. Pro děti je zde řada hravých a interaktivních prvků - prolézačky, houpačky, zvonkohra, podzemní telefon a prvky s optickými klamy. Zábavu ale najdou i dospělí. K dispozici je vodní pumpa, šroub a mnoho dalších interaktivních prvků. Dokonce i psi zde mají svůj prostor - agility překážky pro zábavu našich čtyřnohých přátel.

Náplavka Ohře je navržena tak, aby byla přístupná a zábavná i pro osoby s hendikepem. Je zde také mnoho dalších atrakcí, které zpestří váš čas strávený u řeky - ohniště pro večerní táboráky a molo pro ty, kteří by si chtěli užít klidu u vody.

Nový volnočasový areál je skvělé místo, kde mohou obyvatelé a návštěvníci města relaxovat, hrát si a užívat si volný čas. Přijďte a užijte si toto úžasné nové místo plné zábavy a přírodní krásy.