Přijďte si s námi zaVařit, vzkazuje Kato z Prago Union do Karlových Varů

Prago Union - Letní kino Karlovy Vary
Místo: 
Letní kino

V sobotu 26. srpna se v karlovarském Letním kině odehraje koncert jedné z nejznámějších českých hiphopových kapel Prago Union. V čele kapely stojí legenda českého rapu Adam Svatoš alias Kato, který je známý svou sofistikovanou komunikací skrze hudbu a specifickými básnickými texty. Prago Union zakončuje sérii letních hudebních koncertů konaných v rámci akce Majáles Karlovy Vary.

Jako předkapela nastoupí od sedmi hodin plzeňské rapové uskupení Kumpáni, známé svými ojedinělými freestyle shows. Následovat bude od devíti hodin hlavní koncert kapely Prago Union. “Budeme u vás i s celou kapelou, tak doufáme, že dorazíte a pomůžete nám to trošku zaVařit”, vzkazuje Kato z Prago Union všem návštěvníkům akce.

“Koncert Prago Union uzavírá sérii letních hudebních koncertů. První se odehráli v polovině července a nabídli zvučná jména jako Dan Bárta & Illustratosphere nebo Mandrage. Červencové produkce si mohli diváci užít i v centru města, a to v rámci akce Busking Fest. Srpnový koncert již busking nenabídne, přesune se pouze do areálu Letního kina, ovšem neubere mu na znělosti jmen účinkujících interpretů”, uvádí za organizátory Jaroslav Bláha.

Koncerty jsou pořádány plzeňskou agenturou Pilsen Live, za níž stojí nejen hudební akce na tuzemské kulturní scéně, ale organizace se spolupodílí například i na přípravách nejvýznamnějšího vídeňského hudebního festivalu Waves Vienna, Street Festivalu v Mnichově a na akcích tanečníka Yemiho a JAD Dance Company.

Město Karlovy Vary konání hudebních produkcí v areálu Letního kina významně podpořilo, a to s cílem rozproudit kulturní dění v prázdninových měsících a oživit areál Letního kina. Vstupenky na koncert jsou k zakoupení na stránkách Infocentra města Karlovy Vary či přímým proklikem na webu festivalu www.karlovyvarymajales.cz a na Facebooku Majáles Karlovy Vary. Prvních 300 vstupenek je navíc poskytnuto za zvýhodněnou cenu.

Line-up 26.8.:

  • 18:45 opening areálu Letního kina
  • 19:00 - 20:00 Kumpáni, rap, hip-hop / Plzeň
  • 21:00 - 22:00 Prago Union, hip-hop / Praha
Aktualita vložena dne: 
Pátek, Srpen 18, 2017

Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.