Přijďte oslavit Den rodin 13.5. na Rolavu

Den rodin 2017, Rolava
Místo: 
Areál Rolava

U příležitosti oslav Mezinárodního dne rodiny se v sobotu 13.5.2017 od 10:00 do 17:00 hodin v Areálu Rolava bude konat akce "Den rodin" pořádaná Neziskovou organizací Náhradním rodinám ve spolupráci se Statutárním městem Karlovy Vary.

Pro všechny děti i dospělé je připraven celodenní nabitý program plný her, soutěží, hudby, zábavy a hlavně nezapomenutelných zážitků. 

Hlavním hostem programu bude zpěvák Ondřej Ruml.

Vstup je zdarma.

Těšit se můžete na program v celém areálu Rolavy.

Hlavní scéna

Zahájení, úvodní slovo, rozhovor s Lukášem Bauerem – olympionikem v běhu na lyžích, ZUŠ A. Dvořáka, K. Vary – Jazz Combo, folklorní soubor Holoubátka K. Vary, Abadá Capoeira K. Vary, RAPpresent, Rytmus Chodov, taneční skupina – Aš, romská kapela Gipsy Martin, Druming-TS CATS/MICE, zpěvák Ondřej Ruml, Divadlo Mazec.

Programem provází patron organizace Aleš Háma.

Ostrůvek pro nejmenší

Dětský pěvecký sbor Korálek, Divadlo Z Bedny, ochotnický divadelní soubor Ostrov nad Ohří, divadelní soubor Konvalinky, kouzelník Kamil Burda, Klaun Lukýno, Druming-TS CATS/MICE, dětské dílničky, malování na obličej, Riglet Park.

Programem provází Dagmar Kučová a Ilona Höhnlová.

Plocha pro teenagery

Zdeněk Pešek – vícemistr ČR freestyle BMX, exhibice skate/bmx/inline, DJ Silent Cut, RAPresent, taneční skupina Aš, Rytmus Chodov, Abadá Capoeira, Graffity show, Slackline. 

Programem provází DJ Silent Cut.

V celém areálu                       

Informační stánky poskytovatelů sociálních služeb Karlovarska – dílničky, workshopy, ukázky činnosti, soutěžní otázky, IZS – hasiči, sanitka – prohlídka vozů, ukázka výcviku služebních psů vězeňské služby Horní Slavkov, Český kynologický svaz ZKO Ostrov – výcvik psů, projížďky na koních, soutěže a hry pro děti i dospělé, střelnice s luky, výroba mincí, dětská herna Hopa Hopa, skákací hrad, malování na obličej, BESIP buggina.

Leták

Aktualita vložena dne: 
Sobota, Květen 13, 2017

Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.