Páteční trhy se ponesou v duchu Vánoc

Farmářské trhy Karlovy Vary
Místo: 
Trhy

S oblíbenými prodejci českých produktů se mohou tentokrát návštěvníci setkat už po týdnu. První prosincové farmářské trhy proběhnou v pátek 1.12.2017 před budovou Tržnice. Prodejci zahájí prodej v 9.00 hod. a ten potrvá do vyprodání zásob.

Páteční trhy budou už v duchu vánočních svátků.  Za zmínku rozhodně stojí vánoční cukroví a přírodní adventní věnce, svícny, větvičky a jiné dekorace, včetně dřevěných vyřezávaných ozdob. Prodejce s ovocem sušeným mrazem bude nabízet nealkoholickou i alkoholickou bowli, také různé druhy müsli a ovesných kaší. Svou klientelu si už našli prodejci italských, bulharských a maďarských specialit, proto je organizátoři zvou pravidelně.

A jako obvykle na svých místech návštěvníci mohou vyhledat prodejce s mléčnými kozími, ovčími a kravskými produkty.  Doporučujeme bílé jogurty s živou kulturou, s medem, s pečivem. K dostání budou  perníčky, perníkové chaloupky, uzeniny, ryby, bylinky, sirupy, houby, koření, frgály  atd.

Organizátoři Vás srdečně zvou.

Upozornění - tentokrát se trhů nezúčastní prodejci knedlíků a z chlazené drůbeže z Františkových Lázní budou pouze kuřata. 

Aktualita vložena dne: 
Středa, Listopad 29, 2017

Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.