OTÁZKA PRO: Helenu Kyselou, mluvčí magistrátu města Karlovy Vary

Farmářské trhy Karlovy Vary
Místo: 
Trhy

Už dnes, v pátek 15. září, se konají v Karlových Varech oblíbené farmářské trhy, které jsou největší v Karlovarském kraji. Na co se mohou tentokrát návštěvníci těšit?

Farmářské trhy opět pořádá městská společnost KV City Centrum a uskuteční se opět na prostranství před Tržnicí ve Varšavské ulici. Prodej bude zahájen v 9 hodin a potrvá do vyprodání zásob. Milovníci ryb se mohou těšit na ochutnávku rybích specialit a názorné ukázky zpracování sladkovodních ryb. Ochutnávky budou ze pstruha a kapra.

V nabídce budou také nové pochoutky, které vznikají v našem kraji, například pekařské a cukrářské výrobky, olej ze semen ostropestřce, chmelonáda, bio děpoltovické máslo, jogurty, mrkvový dort aj. Výrobci získali ocenění v soutěži Dobrota Karlovarského kraje.

Tyto produkty budou k ochutnávce i v prodeji. Protože stále probíhá sklizeň brambor a česneku na sadbu, budou mít zákazníci možnost nakoupit u několika ověřených českých pěstitelů. V nabídce budou i brambory na uskladnění. Návštěvníci na svých obvyklých místech najdou i prodejce s bylinkami, houbami, mléčnými výrobky, uzeninami, knedlíky, kořením, medem, sadbou, sezónní zeleninou a ovocem či květinami.

Autor: Vladimír Meluzín
Zdroj: http://karlovarsky.denik.cz

 

Aktualita vložena dne: 
Pátek, Září 15, 2017

Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.