Hrůza při festivalu

Mezinárodní filmový festival
Středa, Červenec 5, 2017 - 19:00
Místo: 
Letní kino

Večer města Karlovy Vary při Mezinárodním filmovém festivalu bude letos patřit Michalu Hrůzovi a Kapele Hrůzy v doprovodu Karlovarského symfonického orchestru, předskokanem je M. K. Collective s Petrou Brabencovou.

Mezinárodní filmový festival - Večer města Karlovy Vary - Karlovarský symfonický orchestr. Toto dnes již tradiční spojení platí i pro letošní festivalový ročník, kdy v Letním kině KSO pod vedením dirigenta Martina Hyblera doprovodí zpěváka Michala Hrůzu s Kapelou Hrůzy. Spolu s nimi se představí i dětský sbor Coro Piccolo. Zpěvák, kytarista, skladatel a textař Michal Hrůza letos slaví dvacet let na hudební scéně. Dlouholetý frontman kapely Ready Kirken, pro niž napsal několik desítek písní a textů, se na sólovou dráhu vydal v roce 2006 a s Kapelou Hrůzy má na kontě tři alba. Mimo práce pro kapelu ovšem skládá i hudbu pro filmy a seriály - Lidice, Martin a Venuše, seriály Vyprávěj, Mazalové, napsal také velký hit Anety Langerové Voda živá.

Během téměř dvouhodinového vystoupení zazní průřez Michalovou tvorbou, ale také písně z nového alba Sám se sebou, které vychází v květnu letošního roku. Partitury pro společný koncert se symfonický tělesem vytvořil Hrůzův letitý hudební kolega, člen Kapely Hrůzy Karel Heřman.

Na koncertě se představí Karlovarský symfonický orchestr též ve dvou samostatných atraktivních vstupech.

Jako předkapela vystoupí karlovarská jazzová formace M. K. Collective vedená saxofonistou Milanem Krajícem s vynikající zpěvačkou Petrou Brabencovou a repertoárem téměř bez žánrového omezení.

Koncert se uskuteční ve středu 5. července od 19 hodin v Letním kině. 

Vstupenky jsou v prodeji v běžných předprodejích a na vstupenky.karlovyvary.cz

Cena v předprodeji je 200 Kč / na místě 250 Kč / do 15ti let věku 100 Kč.

zpět do seznamu akcí

Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.