Dětský příměstský cyklokemp 18. - 22.7.

18. - 22.07.2022

Cyklo kemp je oblíbený pětidenní příměstský tábor určený pro děti ve věku od 5 do 15 let. Jsou zaměřeny na výuku jízdy na kolech, bezpečnosti pohybu jednotlivců i skupin a jízdu přes cyklo překážky. Děti jsou rozděleni dle výkonnosti hned první den, aby se mohli jejich schopnosti rozvíjet rychleji. Zúčastnění si mohou vyzkoušet jízdu na dopravním hřišti, jízdu v lese i po cyklostezce. Dozví se o svém kole jak funguje a jak o něj nejlépe mají dbát. Každodenní výjezdy za dobrodružstvím na delší a kratší výlety doplňuje i fakt, že se z Rolavy dostanou děti s instruktory po stezce bez automobilů do lesa nebo k řece. Součástí pětidenního kempu je také jednodenní výlet na kolech dle počasí spojen s koupáním. 

Informace o kempu

  • kemp je určen pro děti od 5 do 15 let
  • sportovní týden na kolech jako příměstský tábor zaměřen na BEZPEČNOST s jednodenními výlety, obratnostními soutěžemi, zdoláváním překážek, hrami na kole i bez kola,  doplněno výtvarnými činnostmi a informacemi pro děti o jejich kole - Kde Je Řetěz?
  • zajištění stravy 3x denně (svačina, teplý oběd, svačina, pitný režim po celý den)
  • završením týdne je pro děti připraven obratnostní závod s podívanou pro rodiče (čtvrtek)
  • menší děti naučíme bezpečně a plynule své kolo ovládat a větší děti zdolávat malé a velké překážky
  • kolo vám můžeme i zapůjčit

Program:

pondělí - pátek 8:00 - 16:30 

Doplňující aktivity:

bezpečnost, jízda terénem, pohyb po cyklostezce, údržba kola - dětské podání, něco o tom jak kolo funguje - drobný servis, trénink na kole se známou osobností z oblasti sportu či ukázka nového sportu, kreslení, freestyle ukázka, facepainting,...

Jak se přihlásit?

  1. vyplnění on-line přihlášky
  2. telefonicky na čísle 607877791

Více informací na www.detinakolech.cz