The Crash a Ozzy Osbourne revival

The Crash a Ozzy Osbourne revival
Pátek, Červenec 21, 2017 - 19:00
Místo: 
Areál Rolava

Dne 21. července 2017 od 19:00 do 22:00 se v rámci "Crazy léta 2017 na Rolavě" uskuteční Bigbeatový guláš. Nejprve vystoupí hudební skupina THE CRASH. Na závěr se poprvé na Rolavě představí skupina OZZY OSBOURNE revival Praha.

The Crash

Beatová kapela The Crash existuje již od roku 1968 a hraje převážně muziku z druhé poloviny šedesátých a počátku sedmdesátých let. V roce 2010 se po více než 40. letech dala opět dohromady a v současnosti tu a tam příležitostně hraje. Ze staré éry kapely v ní doposud hrají dva členové: Tomáš Stabenow doprovodná kytara a Václav Li (Číňan) bicí nástroje. Sólový kytarista Láďa Biela s nimi hraje od roku 2011. Posledním přírustkem v roce 2013 je Vítek Šebesta na baskytaru. Láďa s Vítkem také zpívají.

Ozzy Osbourne revival

Kapela OZZY OSBOURNE REVIVAL - Praha vznikla na podzim roku 2003. První koncert se uskutečnil v klubu Kain v Praze v březnu 2004.Repertoár tvoří nejen skladby ze sólové dráhy Ozzyho (Perry Mason, Dreamer, Crazy Train atd.), ale i skladby ze slavného období Black Sabbath (War Pigs, Paranoid atd.). Skupina odehrála během své existence mnoho koncertů po celé ČR,ale i v zahraničí a setkala se především s kladnou reakcí publika. Díky OZZY OSBOURNE REVIVAL - Praha můžete zažít pocit, že k Vám přijel skutečný Ozzy a to nejen zásluhou věrohodného image a hlasu frontmana kapely, ale i hudebních výkonů ostatních členů.

Změna programu vyhrazena!

zpět do seznamu akcí

Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.