Country večer na Rolavě

14.07.2018 19:00

Kdo má rád country, určitě si nesmí nechat ujít country večer na Rolavě s hudebníky Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs a Trapeři s Robertem Křesťanem.

Jimmy Bozeman & the Lazy Pigs

Písničkář Jimmy Bozeman je příkladem generace nezávislých amerických hudebníků 70.let. Hlavní síla jeho příběhů tkví v osobním prožitku a poznání. Na cestě za hudbou procestoval spoustu míst z Louisiany do Texasu a přes Mexiko až do Prahy, kde se v roce 1991 usadil. Hvězdnou sestavu jeho doprovodné kapely tvoří muzikanti s letitou hudební praxí, houslista Pepa Malina (Malina Brothers), kytarista Jakub Racek (Plavci), kontrabasistka Svatka Hlávková (ex. Pavel Bobek) a bubeník Tomáš Vokurka (Ivonne Sanchez aj.). Jimmy Bozeman natočil již sedm alb. Nejnovější nese název Old, New and in Between a můžete na něm slyšet jeho autentický folk-hillbilly, honky tonk a country-blues.

Členové skupiny
Jimmy Bozeman / kytara, zpěv; Pepa Malina / housle, whistles, zpěv; Svatka Hlávková / kontrabas, zpěv; Tomáš Vokurka / snare drum; Jakub Racek / el.kytara

Trapeři s Robertem Křesťanem

Legendární brněnská skupina ze sedmdesátých let minulého století - první kapela Roberta Křesťana - ožívá v novém obsazení na výjimečných koncertech.Trapeři oprášili staré písničky a na scéně se v novém obsazení znovu objevili v roce 2008.

Z původní kapely hrají v těch nových
Robert Křesťan (kytara, zpěv), Pavel Petržela (mandolína, zpěv) a Petr Surý (kontrabas). Doplňují je Luboš Malina (banjo, kaval) a Tomáš Buzek (foukací harmonika, zpěv)

Informace budou průběžně doplňovány a aktualizovány.

Změna programu vyhrazena!