Napsali o nás

Napsali o nás

Filmové hlášky i bouřka. Reportér MF DNES přespal ve stanovém městečku

Jak vypadá život batůžkářů, to se vydal zjišťovat přímo do stanového městečka na karlovarské Rolavě reportér MF DNES. Čekala ho hodně zajímavá, ale vzhledem k počasí i dost náročná noc.

Zdroj: iDNES.cz


Cvičit na vzduchu? Už brzo...

Karlovy Vary - Sen mnoha sportovních nadšenců v Karlových Varech se už brzy stane skutečností. Řeč je o vybudování Street workout hřiště, tedy posilovny pod širým nebem. První takové hřiště by se milovníkům sportu mělo otevřít o letních prázdninách v areálu Rolavy.

Zdroj: Karlovarský deník


První farmářské trhy provoněly květiny, sezona začala

Karlovy Vary - Městské farmářské trhy v centru lázeňského města vstoupily v pátek do kulaté, páté sezony. První letošní trhy doprovázelo jasné slunečné počasí i přírodní úkazy. O zákazníky nebyla nouze a o nabídku zboží také ne.

Zdroj: Karlovarský deník

Poznámka KV City: Další termíny farmářských trhů


Na další trhy si počkáme do března

Letos byl zájem o karlovarské farmářské trhy značný a některé zboží tu lidé nakupují už pravidelně. „Pokaždé sem jdu pro klobásy a mléčné výrobky," sdělila Lucie Patrná z Karlových Varů.
Poslední letošní trhy nabízely kromě jídla i vánoční dekorace, cukroví a kalendáře a ozdobou byl jistě i flašinetář.

Zdroj: Karlovarský deník

Poznámka KV City: Termíny farmářských trhů


Uzavřená dráha, neuzavřená dráha. Jak to tedy vlastně bude?

Karlovy Vary - Před nedávnem se mnozí mohli dočíst na webu magistrátu i u nás, že se chystá dočasné uzavření in-line dráhy ve volnočasovém areálu Rolava. Důvodem měla být oprava břehů rybníku.

O několik dní později se ale objevily informace, že tomu možná tak nebude. Opravy břehů Mlýnský rybník beztak neminou, musí se ale rozhodnout kdy. Tak jako tak, se na Rolavě bude přes zimu pracovat. Chystají se opatření pro zlepšení kvality vody.

Zdroj: Karlovarský deník

Poznámka KV City: Zprávu podala mluvčí magistrátu paní Kyselá. Skutečnost: Rybičky možná na jaře. Nyní je koupaliště vypuštěno.


Posilování na čerstvém vzduchu. Už se to blíží, slibuje magistrát

....Fitcentrum pod oblohou. Tak se dá přeložit stále oblíbenější druh cvičení street workout. Do dnešních dní však v lázeňském městě není ani jediné hřiště, kde by se takto dalo cvičit. Místo toho musí nadšenci raději volit cestu do Sokolova, kde už mají tři takováto hřiště. Petice a doporučení lidí však tuto situaci brzo změní.....

....Milovníci cvičení však nemusí čekat až do jara. „Pravděpodobně ještě v letošním roce bude vybudována sestava pro street workout na Rolavě. Zástupci společnosti KV City Centrum jsou v kontaktu se členy zmíněné iniciativy, s nimiž budou konzultovat výběr vhodného typu a umístění sestavy," dodala Kyselá.....

Zdroj: Karlovarský deník

Poznámka KV City: Podaří-li se uskutečnit letos nákup, budou prvky instalovány až na jaře 2015 s ohledem na blížící se zimu.


Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.