Michal Prokop & Luboš Andršt & Jan Hrubý Trio

12.06.2020 18:00

Vstupné: 350 Kč (předprodej) / 400 Kč (na místě).
OMEZENÝ POČET 300 ks VSTUPENEK.

PŘELOŽENO Z 23. KVĚTNA - VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

Trio leadera kapely Framus Five Michala Prokopa, kytaristy Luboše Andršta a všestranného houslisty Jana Hrubého.

Ke zvuku a stylu tria, které vzniklo roku 1987, přispěli všichni členové stejným dílem. Písničkový základ je rozšířen Andrštovými zkušenostmi s blues a jazzem i osobitou hrou a klasickým hudebním vzděláním Jana Hrubého na elektrifikované housle.

Michal Prokop - pro mnohé kritiky a fanoušky nepřekonatelný zpěvák, který svou plodnou hudební kariéru, jež bývá spojována s kapelou Framus Five a hudebními žánry blues, rock a soul, zahájil už v době vysokoškolských studií v 60. letech.

Luboš Andršt - vynikající bluesový kytarista. Od 70. let člen skupin Framus 5, Energit, Jazz Q Martina Kratochvíla. Spolupráce s Emilem Viklickým. V roce 1980 zakládá svůj Luboš Andršt blues band. Po sametové revoluci obnovuje spolupráci s Michalem Prokopem.

Jan Hrubý - renesanční postava českého rocku a nadžánrový houslista par excellence. V roce 2012 byl Hrubý čtenáři časopisu Rock & Pop zvolen do tzv. československé superskupiny Supergroup, s níž také koncertuje.

Vstupenky jsou k dostání v kanceláři VLNY music agency (komplex Becherplatz), v hypermarketu Globus Karlovy Vary a v Elektromatu ve Staré Roli (info 602 479 498).