Kulturní ostrůvek Rolava - 6 večerů živé muziky

22. - 24.05.2020

VLNY music agency ve spolupráci s KV city centrum a Městem Karlovy Vary vás zvou na akci s omezeným počtem 100 ks vstupenek (začátek vždy v 18:00 hodin).

  • 22. května Cajk - přesunuto na neděli
  • 23. května Trio Prokop - Andršt - Hrubý z důvodu nepříznivého počasí přesunuto na pátek 12. června.
  • 24. května dvojkoncert Yvonne Sanchez a Cajk

Petr nebo Pavel je známá karlovarská country kapela.

Kapela Vanua2 vznikla v roce 2017 spojením muzikantů ze skupin YannickTevi Band a Blue Effect. Členy jsou bubeník z legendárního Blue Effectu Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha, klávesista Vít Beneš, kytarista Honza Ponocný a kytarista a zpěvák Yannick Tevi.

M.K. Collective je kapela známého karlovarského jazzového saxofonisty Milana Krajíce, která hraje především vlastní skladby. Atraktivitu vystoupení podtrhuje fantastická mladá zpěvačka Petra Brabencová.

Cajk je kapela s kořeny v Lokti a pahýly v Karlových Varech a Mariánských Lázních. Hraje blues, soul, rock a funky - někdy nahlas a jindy zas míň nahlas...

Trio Michal Prokop, Luboš Andršt a Jan Hrubý = trio českých muzikantských legend...

Yvonne Sanchez je polsko-kubánská vokalistka s medově sametovým hlasem, která okouzlila obecenstvo po celém světě. Interpretuje jak jazzové standardy a brazilskou hudbu, tak soulové autorské skladby.


Vstupenky jsou k dostání od 12.5.2020 v kanceláři VLNY music agency (komplex Becherplatz), v hypermarketu Globus Karlovy Vary a v Elektromatu ve Staré Roli (info 602 479 498).