Koncert kapely Potíže

Pátek, Červenec 14, 2017 - 19:00
Místo: 
Areál Rolava

V pátek 14.7. od 19:00 do 22:00 hodin zahraje na Rolavě kapela Potíže ze Žlutic.

Hudebně zábavová skupina „POTÍŽE!“ vznikla za účelem pobavení svých rodinných příslušníků v roce 2010. Skupinu založil její nynější frontman Martin Plitz, který se nechal doprovázet svým bratrem na basovou kytaru. Toto duo se o něco později rozrostlo o elektronického bubeníka z Číny a dále oslovilo nynějšího kytaristu Vojtěcha Bartáka. Uskupení v tomto složení začalo svým nikterak velkým uměním s potížemi bavit své nejbližší. Jak je patrné, právě v tomto období dostali Potíže svůj osobitý název, provázející je i nadále, ovšem nyní již bez potíží.
Potíže jsou hudební skupina, která je žádána jak na menší oslavy narozenin, tak i na společenské akce zábavového a plesového charakteru. Ovšem Potíže jsou ochotny Vás pobavit i při akustickém hraní za praskotu ohně v letních měsících. Jejich spektrum záběru je tedy velice pestré, stejně tak, jako místa, na kterých je můžete slyšet. 
Díky hudebním nástrojům, na které výše uvedení členové skupiny Potíže hrají, si skupina po právu vydobývá status živé hudby. Je to právě ta živá hudba, která se díky rozmachu počítačové midi hudby z našich sálů a kulturních akcí pomalu vytratila a je častěji nahrazována hudbou typu karaoke.

Členové skupiny: 
Martin Plitz – zpěv, sólová kytara, klávesy
Vojtěch Barták – zpěv, doprovodná kytara
Jaroslav Plitz – basová kytara
Bubeník Boos – bicí, perkuse 

zpět do seznamu akcí

Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.