Alison na Rolavě

Alison na Rolavě
Pátek, Srpen 17, 2018 - 19:00
Místo: 
Areál Rolava

Dne 17. 08. 2018 od 19:00 vystoupí ve Volnočasovém areálu Rolava skvělá hudební kraslická skupina "Alison". Koncert se koná pod záštitou náměstka primátora pana Michala Riška. Na Vaši návštěvu se již nyní v rámci "Pestrého léta 2018 na Rolavě" těší zaměstnanci KV CITY CENTRUM, s.r.o.

O kapele Alison

Kapela existuje již od roku 2005, ale v roce 2014 prošla téměř kompletní změnou sestavy a hlavně žánru. Začínala interpretací písniček od kapely Asonance a v průběhu let se písně přerodily spíše do původních (anglických) verzí s vlastními aranžemi. Kapela hrála dlouhé roky folkově. Avšak po již zmíněném přerodu přitvrdila. Přidala bicí, elektrickou kytaru a své aranže přepracovala spíše na rockovější. Tímto směrem by se kapela chtěla ubírat i v následujících letech.

Kapele dominuje zakladatelka kapely, zpěvačka a zároveň kapelnice Ája Boháčová, elektrickou kytaru prohání aranžér kapely Vláďa Šerák, za bicíma se ohání paličkami Tomáš Růžička, u baskytary najdete Dalimila Dolejšího, houslisty má kapela dva - podle toho který zrovna může je to buď Víťa Adamec, nebo Jaromír Střeska (nejnovější, začínající člen kapely).

V únoru 2018 se kapela Alison chystá do studia natočit své druhé CD, avšak první v nové sestavě. Do další sezóny by mělo CD spatřit světlo světa. Kapela též pořádala již desátým rokem vlastní Festival NA KONCI SVĚTA v Kraslicích, který je orientován na folkovou, trampskou a bluegrassovou muziku.

zpět do seznamu akcí

Chcete vědět o všech akcích na Rolavě, být včas informováni o trzích nebo novinkách v letním kině? Zaregistrujte se a my vám vše včas pošleme na email.